Krimi Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE: Po potyčce s muži a následném zásahu strážníků v Březnici na Příbramsku upadl čtyřiadvacetiletý mladík do bezvědomí! V nemocnici následně zemřel

BŘEZNICE – Příbramští kriminalisté vyšetřují případ, který se stal v noci z neděle na pondělí v Březnici na Příbramsku. V nemocnici následně zemřel 24letý mladý muž. 

Kriminalisté Územního odboru z Příbrami prověřují okolnosti případu, který se stal v neděli 1. srpna 2021, kolem druhé hodiny v noci v Březnici.

Po předchozí fyzické potyčce mezi čtyřmi osobami a následném zákroku strážníků městské policie, při kterém byl použit donucovací prostředek – slzotvorný prostředek, upadl 24letý muž do bezvědomí. Zraněného muže následně převezla Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje do jedné z pražských nemocnic, kde bohužel včerejšího dne zemřel.

Kriminalisté již v minulých dnech zahájili v dané věci úkony trestního řízení pro podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti dle § 147 odst. 1 trestního zákoníku. Vzhledem k tomu, že mladý muž zemřel, byl případ překvalifikován na podezření z usmrcení z nedbalosti podle § 143 odst. 1 trestního zákoníku.

Kriminalisté se případu intenzívně věnují a provádějí veškerá potřebná šetření k objasnění okolností incidentu, po kterém následně zemřel 24letý mladý muž.

Autor: mjr. Mgr. Vlasta Suchánková

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář