HZS Krimi Policie Politika Praha Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Při předvolební kampani Babiše v Průhonicích došlo i na vajíčka a policejní zásah

PRŮHONICE – Na předvolební kampani Andreje Babiše na náměstí v Průhonicích bylo dnes pořádně rušno a zasahovat museli policisté! Zadrželi nakonec dva lidi, kteří jsou podezřelí z přestupku. Autogramiádu Babiše totiž narušila skupina odpůrců očkování a vládní politiky. Incident se obešel bez zranění.

Jeden z nich pak na premiéra vysypal z tašky několik vajec. V rámci předvolební kampaně Andrej Babiš v Průhonicích lidem „točil“ vanilkovou a čokoládovou zmrzlinu a podepisoval zájemcům svou knihu pod názvem Sdílejte, než to zakážou!

Při zatýkání jednoho z odpůrců se pak rozhněvaný dav dostal do konfliktu s policejními těžkooděnci. Babišův mítink v Průhonicích tak narušila skupina lidí, která zpochybňuje existenci koronaviru a odmítá testování, očkování i všechna vládní opatření.

Ještě před samotnou akcí ale přívrženci Milionu chvilek pro demokracii pomalovali dlažbu náměstí bílou barvou s křížky, které mají připomenout zemřelé na covid. Barvu se ráno ještě před příjezdem premiéra snažili vodou odstranit z dlažby přivolaní hasiči.

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář