Auto-Moto Doprava HZS Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE: Při střetu dodávky s nákladním automobilem u Křimova na Chomutovsku zemřel jeden člověk, druhý byl s těžkým zraněním transportován letecky do nemocnice

CHOMUTOVSKO – Střet dodávky s nákladním automobilem na silnici č. 7 u Křimova na Chomutovsku nepřežil dnes odpoledne jeden člověk, druhý byl s těžkým zraněním transportován letecky do nemocnice.

U tragické nehody zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR včetně vrtulníku leteckých záchranářů a dvou jednotek hasičů.

Při nehodě bohužel jedna osoba svým zraněním podlehla a další byla leteckou záchrannou službou transportována do nemocnice. V místě dopravní nehody je omezený provoz. Ke střetu došlo krátce před sedmnáctou hodinou a nyní policisté uvolnili jeden jízdní pruh směrem na Horu Sv. Šebestiána, komunikace ke státním hranicím je tak průjezdná se zvýšenou opatrností.

Okolnosti smrtelné nehody i nadále u Křimova na Chomutovsku vyšetřují kriminalisté chomutovské policie. S komplikacemi v dopravě v uvedeném úseku počítejte asi do 22.00 hodin.

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář