Auto-Moto Doprava HZS Jihočeský Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

Motorkář na Prachaticku zezadu narazil do jedoucího osobního vozidla, vrtulníkem byl transportován do nemocnice

PRACHATICKO – Motorkář na Prachaticku zezadu narazil do jedoucího osobního vozidla, vrtulníkem byl transportován do nemocnice. 

Dopravní policisté vyjížděli k dopravní nehodě motocyklu a osobního vozidla, ke které došlo na silnici II. třídy číslo 145, ve směru jízdy Vimperk – Husinec, v katastru obce Pěčnov.

Řidič motocyklu Yamaha Tenere nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím osobním vozidlem Škoda Octavia, jehož řidič začal odbočovat vlevo na vedlejší komunikaci, následkem čehož zezadu do vozidla narazil. Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění motocyklisty, který byl z místa transportován leteckou záchrannou službou do nemocnice.

K dalšímu zranění osob nedošlo. Alkohol u obou řidičů negativní. Hmotná škoda na motocyklu Yamaha je odhadem 200 000 korun a na vozidle Škoda zhruba 100 000 korun.

Autor: por. Bc. Martina Joklová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “Motorkář na Prachaticku zezadu narazil do jedoucího osobního vozidla, vrtulníkem byl transportován do nemocnice

Napsat komentář