Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE: Při střetu dvou osobních aut na Zlínsku jeden z řidičů nehodu nepřežil

HLINSKO POD HOSTÝNEM – Včera odpoledne přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o těžké dopravní nehodě s vyproštěním osob nedaleko Hlinska pod Hostýnem ve směru na Bílavsko (místní části Bystřice pod Hostýnem). Na místo okamžitě vyrazily profesionální jednotky ze stanic Bystřice pod Hostýnem a Holešov.

Hasiči dorazili na místo zároveň se záchranáři. Jak bylo velitelem po provedení průzkumu potvrzeno, došlo zde k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. V jednom vozidle cestoval pouze řidič, v druhém cestovalo pět osob. Dvě osoby bylo nutné z druhého vozu vyprostit. Jeden z řidičů havarovaných aut bohužel srážku nepřežil.

Jednotky hasičů zajistily místo nehody a pomohly s ošetřením zraněných. Svědkům nehody byla na pokyn velitele zásahu poskytnuta posttraumatická péče. K události byla povolána také jednotka ze stanice Kroměříž s dalším potřebným vybavením.

FOTOGALERIE…

Silnice byla po dobu řešení události úplně uzavřena a podle informací zůstala neprůjezdná přibližně do 21:00 hodin.

Po zadokumentování nehody policií provedli hasiči naložení vozidel na odtahové služby a uklidili povrch komunikace od střepů a úlomků, aby mohl být obnoven plynulý provoz. Ve 20:56 hodin byl zásah hasičů na místě ukončen.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(PŘ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář