Finance Kultura Politika Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Poslankyně za Ústecký kraj a zastupitelka města Most Hana Aulická Jírovcová podporuje volnočasové a sportovní aktivity v našem regionu

MOSTECKO – Poslankyně za Ústecký kraj a zastupitelka města Most Hana Aulická Jírovcová podporuje volnočasové a sportovní aktivity v našem regionu.

Taneční studio Kamily Hlaváčikové, Městskou správu sociálních služeb, Jezdeckou společnost Hipodrom Most, děti v mateřinkách, seniory, kulturní akce, jako módní show či preventivní divadelní představení, ale i sportovní akce poslední roky v Ústeckém kraji podporuje poslankyně za Ústecký kraj a místopředsedkyně výboru pro sociální politiku Hana Aulická Jírovcová. V pátek 27.srpna přijela na Jezero Most finančně podpořit juniorský tým dračích lodí pod hlavičkou BULLDOG GYM KVPB MOST.

„Přijde mi, že se poslední dobou hodně zapomíná na sportovní a kulturní aktivity nejen dětí, ale také juniorů. Už delší dobu sleduji, jak se týmu BULLDOG GYM KVPB Most daří, jak reprezentují město Most, Ústecký kraj a jak se věnují právě dětem a juniorům. Nebudeme si nic nalhávat, ale právě kulturní a sportovní vyžití je čím dál tím dražší, rozhodla jsem se proto bez dlouhého váhání, že juniorský tým podpořím částkou 5.000,- korun,“ prozradila poslankyně a zastupitelka města Most Hana Aulická Jírovcová.

„Máme opravdu velkou radost, že si paní poslankyně vybrala právě nás. My se dětem a juniorům věnujeme už delší domu, ale po pandemii se všechno zdražuje, proto jsme za jakoukoliv finanční částku moc rádi, zvláště v této turbulentní době, “ svěřil se Luboš Dundr – trenér juniorského týmu BULLDOG GYM KVPB MOST.

„Od pátku 27.srpna máme na mosteckém Jezeře srpnové soustředění, to trvá do neděle 29. srpna, ještě než soustředění skončí, jdeme se podívat na koně na mostecký Hipodrom a kdo bude chtít, může usednout do sedla,“ řekl Lukáš Dundr – Bulldog Gym Most.

Zdroj: TVoje pauza / Vlasta Vébr
Foto / V. A. a BULLDOG GYM Most
PR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář