Kultura Politika Pomáháme PR Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů Zvířata

NAPSALI JSTE NÁM: Při VELKÉ MOSTECKÉ STEEPLECHASE – dobročinná cena poslankyně Hany Aulické Jírovcové se rozdávaly také „dobročinné“ šeky

MOST – „ŽIJU ZDE S VÁMI, PRACUJI PRO VÁS,“ – slogan, který charakterizuje poslankyni za Ústecký kraj a zastupitelku města Most H. A. Jírovcovou. Slogan může být doplněn: „KDYŽ MOHU, POMOHU.“

Potvrdila to na 100% v sobotu 28. srpna v rámci nejprestižnějšího dostihu na Hipodromu Most. V 16:40 hodin byla odstartována VELKÁ MOSTECKÁ STEEPLECHASE 2021 – DOBROČINNÁ CENA POSLANKYNĚ HANY AULICKÉ JÍROVCOVÉ. Poslankyně nejdříve dekorovala vítěze dostihu, žokeje Josefa Bartoše s koněm DUSIGROSZ trenéra Josefa Váni staršího. Poté už zastupitelka Mostu předávala ,,dobročinné“ šeky.

První byl pro MSSS Most a sice na tři preventivní divadelní představení Divadla VeTři. Druhý byl pro TSKH Most na vybavení šatny a třetí s finanční částkou 20 000 korun pro Jezdeckou společnost Hipodrom Most.

,,Za všechny z Jezdecké společnosti bych ráda paní Aulické poděkovala. Jsem za finanční pomoc opravdu vděčná, možná to nedokážu slovy vyjádřit, ale je to tak,“ poděkovala Olga Šebková.

,,Máme fakt velkou radost, jsme rádi, že si paní poslankyně vybrala právě naše Taneční studio. Asi můžu prozradit, že potřebujeme pro naše tanečnice a tanečníky nový botník, šek použijeme na něj,“ s radostí v hlase prozradila Kamila Hlaváčiková.

,,Moc si vážím Městské správy sociálních služeb Most, mám s nimi tu nejlepší osobní zkušenost. TSKH Most skvěle reprezentuje nejen Most, ale i náš kraj nejen v naší republice, ale i za hranicemi. Jezdeckou společnost pod vedením rodiny Šebků nemusím koňákům dlouze představovat, jejich srdce a lidskost patří koním a je to jasně znát na tom co vše, nejenom pro koňáky, dělají. Toto je mé malé poděkování za to, čemu se věnují,“ řekla o všech třech, kteří si přebrali „dobročinný“ šek poslankyně za Ústecký kraj Hana Aulická Jírovcová.

Vítězem sobotní 100. Vršanské uhelné Svátováclavské ceny se stal PONNTOS v sedle s žokejem Milanem Zatloukalem, ze stáje MUDr. Evy Nieslaniekové.

24. Velkou letní cenu Ústeckého kraje vyhrál kůň CAPE FREEDOM s žokejem Jaroslavem Línkem, ze stáje Russian Racing Syndicate.

A ve VELKÉ MOSTECKÉ STEEPLECHASE – dobročinná cena poslankyně Hany Aulické Jirovcové zvítězil DUSIGROSZ s žokejem Josefem Bartošem, ze stáje Joly.

Autor: Vlasta Vébr
TVoje pauza
PR

Napsat komentář