Auto-Moto Doprava HZS Karlovarský Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUALIZUJEME TRAGÉDII OBRAZEM: Při sobotní tragické nehodě na silnici I/6 z Chebu na Pomezí uhořel v havarovaném autě řidič

CHEBSKO – Při sobotní tragické nehodě na silnici I/6 z Chebu na Pomezí na Karlovarsku uhořel v havarovaném osobním autě řidič. Dopravní nehoda na několik hodin zcela uzavřela provoz na silnici ve směru na Německo. Hasiči poskytli snímky z celé tragické události.

Osobní auto se čelně střetlo s nákladním vozidlem v sobotu po šesté hodině ráno na silnici I/6 z Chebu směrem na Pomezí. Osobní auto začalo po nárazu hořet.

Přivolaní hasiči provedli likvidaci požáru, po uhašení plamenů nalezli uvnitř osobního auta tělo řidiče. Muže hasiči po ukončení vyšetřování ze strany policie vyprostili.

FOTOGALERIE…

 

Na místě nehody docházelo k úniku provozních kapalin, hasiči se postarali o provizorní opravu a uniklé látky zachytávali. Zároveň asistovali odtahové službě při vyproštění nákladního auta, bylo nutné odstranit několik poškozených stromů kolem vozidla. Provoz na silnici byl kvůli záchranným a likvidačním pracím uzavřený osm hodin. Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů.

Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář