Finance Kultura Nezaradené Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

OBRAZEM: Na mosteckém polygonu se uskutečnil charitativní Běh pro Hospic Most

MOST – BĚH PRO HOSPIC MOST: 36 000 korun – start dětské kategorie měla na starosti poslankyně za Ústecký kraj Hana Aulická Jírovcová.

V neděli 12.září zažil mostecký Polygon vyjímečný charitativní běh – BĚH PRO HOSPIC MOST. Už hodinu před startem se u registrace ukazovali první běžci. Než byla odstartovaná dětská kategorie, děti čekal WARM UP – rozehřátí těla, postaralo se o něj TSKH Most.

Krátce před startem všechny pozdravila Mirka Hlaváčková, která měla celý běh pod taktovkou. Úderem 17:00 hodiny už byla před dětskými běžci poslankyně za Ústecký kraj a zastupitelka Mostu Hana Aulická Jírovcová. ,,Poslední měsíce běhám i já, když přišla nabídka dětskou kategorii Běhu pro hospic odstartovat, neváhala jsem ani vteřinu,“ svěřila se poslankyně H. A. Jírovcová.

FOTOGALERIE…

Po doběhu dětských běžců byl WARM UP připravený pro dospělé, opět v rytmu TSKM Most. Pár minut před půl šestou dospělé běžce odstartoval primátor města Mostu Jan Paparega. Mezi běžci byla i principálka Divadla VeTři Míša Doležalová, šéf-trenérka TSKH Kamila Hlaváčiková, ředitelka hospicu Most Blanka Štěvicová a také poslankyně a zastupitelka Mostu H. A. Jírovcová.

Pro hospic Most se nakonec vyběhalo 36.000,- korun a běželo 141 běžců. Dík si zaslouží Ústecký kraj, Statutární město Most, Bulldog Gym Most, ČEZ a Eco Trade Fluid Systems.

Autor: Vlasta Vébr
TVoje pauza připravuje reportáž.
Foto / V. A.

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář