Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Praha Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Policisté hledají svědky v případu výtržnictví, ve kterém měl muž masturbovat na veřejném prostranství nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad

PRAHA – Policisté hledají další možné svědky v případu výtržnictví, ve kterém měl muž masturbovat na veřejném prostranství nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad. 

V souvislosti s případem výtržnictví, ve kterém měl muž veřejně masturbovat v Sadech Svatopluka Čecha, hledají policisté z místního oddělení Vinohrady další svědky, kteří k případu nebyli ještě vyslechnuti.

Podezřelého, který byl vyfocen svědkem, policisté již ztotožnili, zadrželi a následně vyslechli, nicméně se k činu nedoznává. Proto se touto cestou médií obracíme především na občany, kteří se ve středu 15. září v půl sedmé ráno pohybovali u výstupu z metra ve stanici Jiřího z Poděbrad v Sadech Svatopluka Čecha a chování muže si všimli, aby kontaktovali linku 158 nebo se osobně dostavili na jakoukoli služebnu v Praze, a svým svědectvím přispěli k řádnému vyřešení případu.

Děkujeme.

Autor: por. Mgr. Jan Rybanský

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář