Krimi Plzeňský Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

DRAMA: Střelba na Americké ulici v Plzni! Pachatel z místa utekl a přitom měl několikrát vystřelit do vzduchu z krátké střelné zbraně. Policisté po něm pátrají

PLZEŇ – Dnes krátce před půl devátou hodinou ráno mělo dojít ke zranění muže a ke střelbě na Americké ulici v Plzni. Na místo vyjelo několik policejních hlídek a záchranáři, kteří si převzali do péče zraněného muže. Zraněný muž měl být fyzicky napaden do obličeje.

Pachatel z místa utekl a přitom měl několikrát vystřelit do vzduchu z krátké střelné zbraně. Policisté po pachateli pátrají.

Dnes krátce před půl devátou hodinou ráno jsme přijali oznámení o střelbě na Americké ulici v Plzni. Na místo vyjelo několik policejních hlídek k prověření události.

Dle prvotních informací se měl incident odehrát mezi neznámým pachatelem a poškozeným mužem ročník 1963, kterého měl útočník fyzicky napadnout, a to úderem do obličeje. Tím mu měl způsobit zranění, které si vyžádalo péči přivolaných záchranářů. Po incidentu pachatel z místa utekl a přitom měl do vzduchu několikrát vystřelit z krátké střelné zbraně. Jiné zranění nebylo na místě zjištěno ani hlášeno. Policisté po pachateli pátrají nejen v okolí místa incidentu.

Příčina a okolnosti, bližší určení zbraně a motiv pachatele jsou předmětem dalšího prověřování policistů obvodního oddělení Plzeň-střed.

Autor: nprap. Veronika Hokrová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář