Cestování Doprava Finance Krimi Pardubický Policie Složky IZS Technika Turistika Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

KURIOZITA: Neznámý pachatel vnikl do dvou vagónů odstaveného vlaku v České Třebové, které znečistil bílým práškem hasicího přístroje

ORLICKOÚSTECKO – Ve středu mezi půl pátou odpoledne a osmou hodinou večer neznámý pachatel vnikl do dvou vagónů odstaveného vlaku v České Třebové, které znečistil bílým práškem hasicího přístroje.

Možná měl úmysl něco zničit, možná to byl jen hloupý žert, nebo snaha splnit si sen zahrát si na hasiče… Není až tak podstatné, co k takovému kroku neznámého pachatele vedlo, jisté je ale to, že znečištěný vlak cestující nikam nepoveze, dokud nebudou veškeré následky vyčištěny.

Škoda je předběžně odhadována na 5.000 korun. V případě zjištění osoby, která má tuto hloupou myšlenku na svědomí, jí hrozí postih ve správním řízení.

”Víte-li, kdo to udělal, kontaktujte kolegy z obvodního oddělení v České Třebové na čísle 974 580 701. Děkujeme.” Sdělila mluvčí policie Eva Maturová.

Autor: por. Mgr. Eva Maturová

Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz