Krimi Městská policie Pardubický Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Policisté pátrají po teprve 12leté Elišce z Chrudimska! Naposledy byla spatřena s 19letým mladíkem

CHRUDIMSKO – Policisté pátrají po teprve 12leté Elišce Bírové, která se nevrátila domů. Naposledy byla spatřena s 19letým mladíkem. Viděli jste ji? Pokud ano, volejte 158.

EDIT: ODVOLANÉ PÁTRÁNÍ: Dvanáctiletá dívka z Chrudimska, po které policisté pátrali, je v pořádku

 

„Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po 12leté dívce z Prachovic na Chrudimsku.“ Dívka je 170 centimetrů vysoká, hubené postavy, má hnědé vlasy v délce po uši, na sobě by měla mít růžové květované triko, mikinu se zeleným potiskem, modré riflové kalhoty, na zádech taktéž modrý riflový batoh. Obutá je v hnědých kotníkových botách s tkaničkami.

Slečna odjela včera před 13. hodinou k babičce do Heřmanova Městce, zpátky domů měla jet autobusem v 15. hodin, ale tím nejela. Její bratranec ji viděl kolem 18. hodiny u domu v Heřmanově Městci s mladým mužem snědší pleti, jehož věk odhaduje na 19 let.

Fotografii slečny včetně jejího jména a příjmení naleznete zde. Bude-li odkaz neaktivní, bylo pátrání odvoláno.) Pokud jste ji viděli, nebo víte kde je, ihned volejte chrudimským policistům přes linku 158. Děkujeme.

Autor: Por. Mgr. Eva Maturová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz