Krimi Městská policie Policie Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

KRIMI: Narozeninová oslava v Mostě se zvrtla v napadení! Dvě ženy se tam popraly o jednoho muže

MOST – Narozeninová oslava skončila trestním stíháním 45leté ženy z Mostu. Vyšetřovatel ji obvinil z přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, dále z přečinu nebezpečného vyhrožování a ze zločinu vydírání.

Oslavy se v mosteckém bytě na sídlišti Pod Šibeníkem  účastnili dva muži a dvě ženy. Po nějaké době došlo k hádce mezi ženami. Motivem jejich sporu měl být údajně zájem o stejného muže.

Slovní rozepře však po chvíli přešla k fyzickému kontaktu obou sokyň, kdy jedna žena měla na druhou zaútočit. Událost nakonec vygradovala útokem nožem, při kterém měla obviněná druhou ženu poranit. Poškozená se zraněním z bytu utekla a na ulici jí náhodný chodec přivolal lékařskou pomoc. Doba léčení a omezení na běžném způsobu života bude předmětem dalšího šetření.

Následující den se ženy náhodně potkaly venku nedaleko místa bydliště. Stíhaná Mostečanka měla poškozené vyhrožovat újmou na zdraví a zastrašovat ji, aby policii nic neoznamovala. Obviněné za zločin vydírání hrozí trest odnětí svobody v délce až 8 let.

Autor: nprap. Ludmila Světláková
Ilustrační snímek

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz