Auto-Moto Finance HZS Krimi Kultura Pomáháme Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

MOC DOBRÁ ZPRÁVA: Ztracený zásahový oděv hasičů Orlen Unipetrol Litvínov je na světě! Poctivý nálezce ho vrátil… Děkujeme za obrovské sdílení

LITVÍNOVSKO – Moc dobrá zpráva přišla od hasičů podniku Orlen Unipetrol Litvínov, kteří včera při kondiční jízdě ztratili zásahový oděv mezi Litvínovem a Mostem a obrátili se na veřejnost s prosbou o pomoc i prostřednictvím webu Agentury JV press.cz.

Díky poctivému nálezci je totiž ztracený zásahový hasičský kabát na světě! Kolemjdoucí „ztracený“ oděv nalezl a předal dobrovolným hasičům do Louky u Litvínova. Velitel jednotky se vzápětí spojil s hasiči podniku Orlen Unipetrol, aby jim radostnou zprávu sdělil.

Zásahový kabát podnikových hasičů se tak vrací zpět na své místo. Nejen hasiči Orlen Unipetrol, ale také redakce agentury JV press.cz moc děkují především za sdílení včerejšího článku, který jen na sociální síti sdílelo několik set čtenářů webu JV press… I díky tomu byl zásahový oděv nalezen poctivým nálezcem a hlavně vrácen zpět.

Mockrát děkujeme…

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz