Cestování Doprava HZS Krimi LZS Městská policie Pardubický Policie Složky IZS Technika Turistika Z domova Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUÁLNĚ: U srážky vlaku s osobou v kolejišti na nádraží v Pardubicích zasahují všechny složky IZS! Na místo přistál vrtulník LZS

PARDUBICE – U srážky rychlíku s osobou která se pohybovala v kolejišti na nádraží v Pardubicích zasahují všechny složky IZS. Na místě přistává také záchranářský vrtulník. 

„U hlavního nádraží Pardubice zasahujeme spolu spolu s dalšími složkami IZS a zajišťujeme místo přistání vrtulníku LZS. Došlo k nehodě v kolejišti se zraněním,” uvedla Městská policie Pardubice na svém Twitteru.

„Jednalo se o mladého muže který zachycením vlakem utrpěl zranění horní části těla a po ošetření záchranáři byl letecky transportován do nemocnice, ” sdělil redakci JV press.cz mluvčí ZZS Pardubického kraje Aleš Malý.

Pro zraněného na místo také vzlétl vrtulník LZS. Na místě nehody probíhá zásah složek a vyšetřování události proto počítejte se zdržením železniční dopravy.

Více informací ohledně omezení dopravy zjistíte ZDE.

Zjišťujeme více informací…

Autor: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz