Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Krimi Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Počasí Policie Praha Složky IZS Středočeský Technika Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ: ŘIDIČI POZOR – Na Česko udeřila díky mrznoucímu dešti ledovka! Policie eviduje zvýšený počet nehod

ČESKO – Obavy meteorologů se naplnily! Česko pokryla díky mrznoucímu dešti ledovka! Velký pozor by si tak nyní měli dát především motoristé ale i chodci!

Jak jsme dnes již informovali, vydal Český hydrometeorologický ústav výstrahu před ledovkou a to na celém území Česka od dnešních 18.00 hodin až do zítřejšího večera. Zároveň podle meteorologů platí i výstraha před silným větrem!

Dnešní chladný den v odpoledních hodinách přešel do deště a k večeru mrznoucího deště.

Náledí trápí motoristy i na Mostecku. U průmyslové zóny u Havraně na Mostecku v klesání směrem k průmyslové zóně havarovalo osobní auto na namrzlé vozovce. Nehoda je naštěstí bez vážného zranění.

Havarované vozidlo, které skončilo převrácení na střechu je u obce Rokle na Chomutovsku. Nehodu vyšetřují na místě policisté.

Dvě osobní auta se střetla v Bečově nad Teplou na Karlovarsku. Na místě zasahují všechny složky IZS. Bouralo se ale i v Brně, několik karambolů nyní vyšetřují policisté v Praze a řada nehod je aktuálně po celém Česku i po střetu se zvěří.

Autor: redakce
Zdroj: Český hydrometeorologický ústav
Ilustrační snímek

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz