Krimi Městská policie Pátrání Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

POLICIE PÁTRÁ: Třiatřicetiletý vězeň dnes ráno utekl z nestřeženého venkovního pracoviště v Benátkách nad Jizerou

BENÁTKY NAD JIZEROU – Policisté pátrají po 33letém vězni, který dnes krátce před 9. hodinou utekl z nestřeženého venkovního pracoviště v Benátkách nad Jizerou. Pokud muže uvidíte, kontaktujte policisty na lince 158.

Mladoboleslavští kriminalisté vyhlásili dnešního dne tj. 27. ledna 2022 pátrání po 33letém Janu Ferencovi. Ten dnes v 8:45 hodin utekl z nestřeženého venkovního pracoviště firmy v Tovární ulici v Benátkách nad Jizerou.

Vězeň na útěku Jan Ferenc je v současné době ve výkonu trestu odnětí svobody ve věznici Jiřice. V době útěku byl oblečen do pracovního oblečení, a to trička s krátkým rukávem svítivě oranžové barvy, světle šedých pracovních kalhot montérkového typu a pracovních bot tmavé barvy.

Jan Ferenc je 173 cm vysoký, štíhlé postavy. Má krátce střižené hnědočerné vlasy a čelní pleš, vousy tmavé barvy a na obou rukách tetování. Na levém předloktí má velké tetování hlavy muže a na pravém předloktí písmena modré barvy. Kriminalisté z Mladé Boleslavi přijmou jakékoliv poznatky či informace o pohybu a pobytu tohoto vězně.

Pokud muže uvidíte, sdělte informace policistům na linku 158 nebo přímo policistům v Mladé Boleslavi na tel. číslo 974 877 330.

Za pomoc s pátráním děkujeme.

Zdroj: Policie ČR

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz