Auto-Moto Doprava HZS Krimi Městská policie Policie Praha Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika YouTube Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Tahač s vrtnou soupravou večer zablokoval celou ulici v Praze 4, částečně se propadl do chodníku

PRAHA – Včera krátce po 22. hodině zasahovaly jednotky z centrální a petřinské stanice v ulici Bělehradská v Praze 4 u uvízlého nákladního vozidla.

Nákladní automobil převážející vrtnou soupravu uvízl v celé šíři komunikace a částečně se propadl do chodníku. Na místo byla povolána těžká vyprošťovací technika HZS hl. m. Prahy a Dopravního podniku hl. m. Prahy.

Propadlý tahač byl zajištěn a připraven na vytažení, pracovníci dopravního podniku odpojili trolejové vedení. Za asistence hasičů HZS DPP Praha byl tahač a celá souprava vytažena na komunikaci částečně již před 23. hodinou. Zcela vyprostit se nákladní vozidlo podařilo v 23.20 hodin.

FOTOGALERIE…

Velitel zásahu na místo povolal plynaře na kontrolu poškozené části chodníku, závěrečnou likvidaci následků nehody zajistili hasiči a pracovníci DPP Praha. Během zásahu byla ulice Bělehradská od křižovatky s ulicí Otakarova zcela neprůjezdná.

Zdroj: HZS Praha

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz