Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

OBRAZEM: Řidička na Zlínsku vyjela ze silnice a skončila s autem v příkopu! Na místě zasahovaly tři hasičské jednotky

ZLÍNSKO – S včerejší výstrahou na námrazu zaznamenali hasiči Zlínského kraje pouze jednu nehodu osobního automobilu na silnici mezi Velkými Karlovicemi-Uzgruň a Makovským průsmykem.

V době příjezdu hasičů byla na místě Policie České republiky. Osobní automobil zůstal ve sněhu na srázu u silnice. Nikdo z osádky nebyl zraněn a z vozidla nevytekly provozní kapaliny. Hasiči provedli protipožární opatření a zajištění automobilu popruhy. Místo nehody poté osvětlovali. Velitel zásahu si vyžádal příjezd vyprošťovacího automobilu. Až do jeho příjezdu byla řidička v kabině hasičského zásahového vozidla.

FOTOGALERIE…

Silnice byla v místě nehody uzavřena pro průjezd nákladní dopravy. Po vyproštění automobilu byla silnice před půlnocí zprůjezdněna.

U nehody zasahovaly jednotky Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje požární stanice Vsetín a Otrokovice a jednotka Sboru dobrovolných hasičů města Karolinka.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(RŽ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz