Krimi LZS Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

Kriminalisté pátrají po nebezpečném pachateli incidentu na cyklostezce v Benátkách nad Jizerou, kde napadl ženu

BENÁTKY NAD JIZEROU – Mladoboleslavští kriminalisté se od včerejšího odpoledne zabývají okolnostmi napadení ženy neznámým mužem, k němuž došlo na cyklostezce v Benátkách nad Jizerou.

K této události došlo v úterý 22. února, okolo 14. hodiny, na cyklostezce v ulici Tovární, poblíž prodejny brusiva. Po této trase šla poškozená 51letá žena, kde byla oslovena neznámým mužem, sedícím na lavičce. Ten ji požádal o cigaretu, avšak žena odvětila s tím, že nemá a pokračovala dál. V tu chvíli k ní zezadu přistoupil neznámý agresor, který ji nezjištěným předmětem udeřil do oblasti tváře a tím ji způsobil drobné řezné poranění.

Poškozenou ženu transportoval vrtulník do jedné z pražských nemocnic, nicméně ale nikoliv kvůli zranění, které ji způsobil zatím neznámý muž, ale z toho důvodu, že se její zdravotní stav zhoršil zřejmě kvůli jejímu onemocnění, s nímž se léčí.

V souvislosti s touto událostí se obracíme na všechny občany s žádostí o pomoc při ztotožnění pachatele a následně jeho dopadení. Mělo by se jednat o muže tmavší pleti, ve věku asi 25 až 30 let. Na sobě měl mít šedou mikinu s kapucí, kterou měl nasazenou na hlavě. 

Pokud jste včera na cyklostezce a jejím okolí zahlédli muže takové či podobného popisu a máte k jeho osobě jakékoliv poznatky, kontaktujte nás na tísňové lince 158.

Děkujeme předem!

Autor: por. Bc. Michaela Richterová
Ilustrační snímek

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz