Jihočeský Krimi Městská policie Pátrání Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

PÁTRÁNÍ: Psychicky nemocný muž odešel z Domova pro seniory a od té doby je nezvěstný! Policisté rozjeli pátrací akci

PÍSEK – Písečtí policisté společně se svými kolegy z kriminální služby žádají hromadné sdělovací prostředky a širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži…

Jmenovaný muž odešel včera odpoledne z uvedeného domu pro seniory a do současné doby nebyl zjištěn jeho pohyb. Má diagnostikovanou psychiatrickou diagnózu – demence, mentální retardace, proto není schopen běžné komunikovat.

Popis: Vysoký 175 cm, tmavé prošedivělé vlasy, oválný obličej.

Oblečení: zimní bunda černé barvy, tmavé tepláky.

Policisté od pozdních odpoledních hodin prověřovali místa jeho kontaktních osob, propátrávali terén, ale zatím bez kladného výsledku.

Další informace jsou uvedeny v odkazu policejní databáze ZDE:  https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=8000324220205(v případě jeho vypátrání nebude tento odkaz aktivní)

Z toho důvodu vás žádáme o spolupráci, kdo by o pohřešovaném muži měl jakékoli poznatky, ať nás kontaktuje na lince tísňového volání 158 nebo přímo na obvodním oddělení Písek, Na Výstavišti 377, telefon 974 235 700.

Děkujeme.

Autor: por. Bc. Milan Bajcura

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz