Auto-Moto Doprava HZS Karlovarský Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE: U Toužimi na Karlovarsku nepřežil střet dvou osobních automobilů jeden člověk a další tři lidé se zranili! U nehody zasahoval i vrtulník leteckých záchranářů

KARLOVARSKO – Dvě osobní vozidla se včera čelně střetla na silnici I/20 z Toužimi na Karlovarsku směrem na Plzeň. Při tragické nehodě se zranily čtyři osoby, jedna zůstala v havarovaném vozidle zaklíněná.

Přivolaní hasiči provedli vyproštění zraněného osoby s použitím hydraulických vyprošťovacích nástrojů. Na žádost lékaře hasiči u místa nehody zajistili prostor pro přistání vrtulníku, který transportoval jednu zraněnou osobu do nemocnice. Další dvě zraněné osoby převezla sanitka, jeden člověk zraněním na místě nehody podlehl.

FOTOGALERIE…

Provoz na vozovce byl po dobu záchranných prací a následného vyšetřování nehody zcela uzavřený. Okolnosti tragického střetu i nadále vyšetřují kriminalisté karlovarské policie.

Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz