Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

DRAMA: Mladá řidička zůstala na Zlínsku zaklíněná v havarovaném autě, které skončilo na boku mezi stromy

ZLÍNSKO – Dramatické chvilky zažili hasiči a záchranáři při vyprošťování mladé ženy, která při havárii zůstala ve vozidle zaklíněna. V noci dvacet minut po jedenácté hodině vyjeli do obce Zádveřice-Raková na Zlínsku profesionální hasiči ze stanice Zlín a dobrovolná jednotka z Vizovic k havárii osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia, se kterou řidič sjel mimo silnici a vozidlo se na pravém boku zastavilo mezi vzrostlými stromy.

Po příjezdu hasiči stabilizovali vozidlo proti pohybu a ihned zahájili vyprošťovací práce s použitím hydraulických vyprošťovacích nástrojů a během krátké chvíle zaklíněnou ženu uvolnili a vytáhli ven z vraku vozidla. Další tři cestující byli již v péči posádek zdravotnické záchranné služby. Všechny čtyři osoby záchranáři poté odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření.

FOTOGALERIE…

Na místo se dostavila dopravní policie a vyšetřovala příčinu a okolnosti havárie. Hasiči po celou dobu osvětlovali místo nehody. Silnice v době zásahu složek IZS byla obousměrně uzavřena.

Krátce po třetí hodině noční bylo zdemolované auto vytaženo na silnici a naloženo na odtahový vůz. Následně se všichni vrátili na své základny a silnice byla opět plně průjezdná.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(LJ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz