Auto-Moto Cestování Doprava HZS Karlovarský Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

DRAMA: Osobní vlak na železničním přejezdu Nové Hamry v Krušných horách na Karlovarsku sešrotoval osobní automobil

NOVÉ HAMRY – K vážné dopravní nehodě došlo dnes před polednem na železničním přejezdu Nové Hamry v Krušných horách na Karlovarsku. Osobní vlak se tam střetl s osobním automobilem, který doslova sešrotoval. Uvnitř vozu zůstal zaklíněn těžce zraněný řidič.

K železniční nehodě došlo na traťovém úseku železniční stanice Nejdek – železniční stanice Nové Hamry. Při železniční nehodě došlo ke zranění řidiče, který byl následně transportován letecky do plzeňské nemocnice.

Ve vlaku cestovalo pět cestujících, u kterých nedošlo ke zranění. Po ukončení šetření ze strany PČR a Správy železnic byl dán souhlas k odstranění následků dopravní nehody. Jednotka drážních hasičů ve spolupráci s TO Nejdek a JSDH Nejdek provedla odstranění vozidla z kolejiště.

FOTOGALERIE…

Osobní vlak jel z Karlových Varů do Nových Hamrů. Provoz na železniční trati byl přerušen od 12:52 do 15:52 hodin.

Jednotka drážních hasičů zasahovala společně s HZS Správy železnic Plzeň ( odvoz inspektora), HZS KvK ÚO Karlovy Vary, JSDH Nejdek, JSDH Abertamy, JSDH Pernink, JSDH Potůčky, JSDH Pozorka, JSDH Nová Role, JSDH Chodov, PČR Nejdek, Karlovy Vary a ZZS Nejdek, LZS Plzeň – Líně.

Zdroj: Drážní hasiči Cheb

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz