Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Praha Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

KRIMI: Policisté hledají muže, který na návštěvě v bytě zaútočil na poškozené nožem a takzvaným boxerem

PRAHA – Od poloviny března tohoto roku pátrají kriminalisté po muži, který je podezřelý z trestných činů těžké ublížení na zdraví, vydírání a ublížení na zdraví. Incident se stal v jednom z bytů na pražském Chodově, kde byl muž na návštěvě.

Po několika vypitých skleničkách alkoholu došlo mezi ním a nájemníky bytu k fyzickému konfliktu. Podezřelý vytáhl nůž a takzvaného boxera, kterým následně napadl dva poškozené. Ti následně museli vyhledat lékařské vyšetření.

Po hledaném je vyhlášeno od 18. března celostátní pátrání na základě písemného souhlasu státního zástupce Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 4.

Muž je vysoký asi 180 cm, má robustnější postavu, hnědé oči, husté černé obočí, krátce střižené černé vlasy a vousy tzv. strniště. Má kulatý obličej, přičemž výrazným znakem jsou odstáté uši. V minulosti se pohyboval na území hlavního města Prahy zejména po Praze 4 a Praze 10, kde bydlel s dalšími cizinci. Není však vyloučeno, že se pohybuje po celé ČR a skrývá se před orgány činnými v trestním řízení. Jmenovaný si je vědom, že po něm pátrá policie.

Je schopen užít násilí a to i se zbraní, aby se vyhnul následkům za své jednání. Jmenovaný je nebezpečný a může být ozbrojen.

Autor: mjr. Jan Daněk 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz