Auto-Moto Cestování Doprava Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Pomáháme Praha Sport Středočeský Technika Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

NAPSALI JSTE NÁM: Stádo amerických plnokrevníků se vydalo do proslulého muzea Arcade hry v Červeném Újezdu u Prahy

ČESKO – Na naší dálnici D1 jsme si za posledních pár let zvykli potkávat spousty zajímavých strojů, většinou však pracovních.

Kdo měl to štěstí a jel v sobotu 9. dubna z Brna do Prahy, mohl potkat nás. Tedy stádo amerických plnokrevníků, které se již od Brna postupně rozrůstalo a směřovalo do svatostánku všech hráčů arkádových her. Do proslulého muzea Arcade hry v Červeném Újezdu u Prahy, které založil stejný muž, jež stál u zrodu prvního clubu Mustangů v Čechách – Jan Orna.

I přes ranní nepřízeň počasí, se nás zde sešlo přesně 38 kousků. Pro kolemjdoucí to byla zajímavá podívaná. Na louce u Arcade her se páslo osmatřicetihlavé stádo koní, napříč téměř všemi generacemi od roku 1966 až po nejnovější Mustang Mach-E.

FOTOGALERIE…

V nedaleké restauraci Hrad Červený Újezd jsme se dobře posilnili a poté jsme svedli ukrutné boje v devadesátkových arcade hrách. Musím uznat, že domů se mi vůbec nechtělo a kdyby to šlo, tak tam pařím ještě dnes.

A kdo neměl možnost dorazit do Arcade her. tak v neděli 19. června se bude konat naše již třetí výprava do největšího muzea Jukeboxů a Pinballů Terra Technica v Excalibur city u Znojma.

Bohatou fotogalerii z celé akce naleznete také ZDE

Autor: Zdeněk Macoun
Předseda Ford Mustang CZ & SK clubu
Foto: Roman Hanák Jr.

5 Replies to “NAPSALI JSTE NÁM: Stádo amerických plnokrevníků se vydalo do proslulého muzea Arcade hry v Červeném Újezdu u Prahy

  1. Pingback: try this website
  2. Pingback: sex viet

Comments are closed.