Auto-Moto Doprava HZS Karlovarský Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUÁLNĚ: Na silnici I/6 u odbočky na Pomezí nad Ohří se střetlo osobní auto s kamionem převážející toxické chemikálie! Nákladní auto skončilo na boku

POMEZÍ NAD OHŘÍ – Na silnici I/6 u odbočky na Pomezí nad Ohří se dnes v ranních hodinách střetlo osobní auto s nákladním. Kamion se po střetu převrátil na bok a zůstal ležet mimo vozovku pod mírným svahem. Při nehodě se lehce zranily tři osoby, na místě si je převzala záchranná služba.

Nákladní auto převáželo různé jednotlivě balené látky, část z nich jsou látky nebezpečné. Při nehodě došlo k úniku nafty do půdy. Jiné látky neunikly, při nehodě nedošlo k poškození obalů. Situaci na místě kontrolují společně s hasiči zástupci odboru životního prostředí a Povodí Ohře.

FOTOGALERIE…

S ohledem na charakter převážených látek budou hasiči s maximální opatrností překládat náklad do náhradního vozidla tak, aby ani při této činnosti nedošlo k úniku nebezpečných látek. Provoz v místě nehody je řízený kyvadlově. Zásah bude trvat minimálně celé dopoledne.

Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz