Kultura Politika PR Reklamy Technika Turistika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Návrh na vybudování venkovního koupaliště Teplická kaskáda na Nové Vsi

TEPLICE – Zastupitelstvo města Teplice na svém jednání dne 17. prosince 2018 rozhodlo o pokračování přípravných prací pro vybudování venkovního koupaliště v lokalitě Nová Ves – Kudlich. V únoru 2019 byla Radou města Teplice zřízena pracovní skupina pro akci „Projektová dokumentace Venkovní koupaliště Nová Ves – Kudlich“.

Tato pracovní skupina, složená ze zástupců všech politických stran zastoupených v zastupitelstvu města, přizvaných odborníků, architekta a příslušných zaměstnanců magistrátu, začala připravovat podklady k zadání projektové dokumentace. 

V současné době jsou dokončovány práce na projektové dokumentaci pro společné územní a stavební řízení, ze které vyplývá reálný návrh venkovního koupaliště Teplická kaskáda na Nové Vsi.
Koupaliště je navrženo ve třech úrovních, které vytváří zónu pro rodiče s malými dětmi včetně přilehlého dětského hřiště, zónu plaveckého bazénu s 6 drahami o délce 50 m se skokanskou věží a  zónu zážitkového bazénu s atrakcemi. Areál je doplněn o beach volejbalové hřiště a travnatou plochu pro slunění.

FOTOGALERIE: koupaliště Teplická kaskáda na Nové Vsi…

 

Autor: Mgr. Radka Senftová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz