Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Velký úspěch pro Leónidás Gym Muay Thai Dubí

DUBÍ – 5x TITUL Mistr ČR v muaythai 2022, prvním šampionem je Tomáš Karel Barták 18let, kterému se ve finálovém zápase podařilo vyhrát KO v 1 kole, nejprve hned u první kombinace trefil soupeře kopem do hlavy a bylo první počítání a pak cca 30 sekund před koncem prvního kola trefil Tomáš kolenem na hlavu a při druhém počítání byl již soupeř tak otřesen, že nemohl pokračovat.

Druhý šampion zvítězil také před limitem, po kopu na hlavu a několika tvrdými kopy kolenem do břicha a ukončuje v druhém kole Martin Nebřenský 13let svého soupeře a vítězí svoji kategorii.

Třetí titul vyhrál Tomáš Růžička 17 let ten si již odboxoval finálový zápas celý, kde hodně používal techniky loktů a zvítězil na body, čtvrtým šampionem je Milan Gašperec 13let, který svedl ve finálovém zápase velice vyrovnanou bitvu a ani jeden z chlapců nedal nic zadarmo, nakonec Milan vyhrává těsně 2:1 na body. A pátým šampionem, vlastně šampionkou se stává Nicol Černá 15let, která svedla také těsné bitvy 2:1na body.

FOTOGALERIE…

3x Vice Mistr ČR v muaythai 2022

Finálový zápas nevyšel a stávají se tedy vice mistři Adéla Kozáková 14 let podlehla šikovné moravské bojovnici, Josef Štaubert 13let po vyhraném semifinálovém zápase byl velice hr do boje ovšem finálový soupeř byl již zkušený a ostřílený zápasník a nenechal si výhru od Pepi sebrat. Martin Březina 12let, šel finále s velmi zkušeným Pražanem, Martin ale úplně bez respektu po soupeři vyjel rychlé boxerské kombinace a soupeř musel v klinčích otáčet zápas. Martin duel nakonec prohrál těsně 2:1 na body.

Přes semifinále ještě neprošli Jakub Ježek 12let také těsně 2:1 na body kde se Kuba bohužel nechával lehce okopávat od soupeře což rozhodčí nepřesvědčilo o výhře Kuby a Adam Souček 18let chtěl i jako začátečník vyzkoušet tento národní turnaj, los mu určil zkušeného Pražáka, který si s Adamem poradil . Kuba i Adam se museli spokojit s bronzovou medailí.

Ještě jsme měli jeden vložený superfight, kde naše Klára Baladová porazila svou soupeřku v poměru 2:1 na body.

Další dva naši závodníci a členové reprezentace Matěj Šimůnek a Šimon Verner si bohužel o titul nemohli utkat jelikož nebyli otevřené jejich kategorie, ale oběma chlapcům děkuji za pomoc u ringu i v přípravě závodníků. A děkuji Marek Barták za pomoc při koučování.

Velký dík za možnost zde zápasit patří prezidentu České Muaythai Asociace Petr Ottich a realizačnímu týmu CMTA – Czech Muaythai Association.

Poděkování všem co nás podporují: Ústecký kraj, NSA, Města Dubí, Teplice. Obce Proboštov a Novosedlice. Dále pak firmám Stavmart s.r.o., Grafstudio cz, shop Berem.cz a restaurace Rudolfka., A znovu ještě jednou děkujeme městu DUBÍ !!!

Po zdravotní stránce: Fyzioterapeut Jana Šimonová a Centrum sportovní medicíny Teplice, Norbert Bidrman LEGEARTIS academy .
Foto a Video: Czechfighter.cz, K-Legendary production.

Děkuji za pomoc v přípravě: Radek Pastír, Radek Veselý , Petr Khru Machacek a samozřejmě Sityodtong Boxing Camp, Pon Pramkhao Sityodtong, Yodbandit Sityodtong , Kru Toy Sityodtong Sriwaralak , Wara Sityodtong Sriwaraluck Děkuji Vám všem, Thanks

Dále děkuji Daniel Štajnc, Jaroslav Ježek a Tomáš Karel Barták, že obětovali svá auta na odvoz závodníků.

Další akce na které se můžete těšit je MS junioru v Malajsii, a K1 v Německu kde budeme mít své zástupce.

Autor: Ladislav Horejš
Leonidas Gym Muay Thai Dubí