Kultura Politika Pomáháme PR Reklamy Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEO: Teplota kolem 35 stupňů Celsia provázela červnové parkurové závody Ústeckého kraje na kolbišti mosteckého Hipodromu

MOST – Nedělní parkurové závody na kolbišti mosteckého Hipodromu provázely horké letní teploty, mnohdy přesahující 35 °C. Přesto se celý den uskutečnil bez jediného ,, zaškobrtnutí “ – celé dopoledne i odpoledne byli všichni neustále nabádáni k dodržování pitného režimu a používání mycích boxů pro koně.

„Hrozně ráda bych poděkovala rozhodčím, staviteli, zdravotnímu dohledu, výpočetnímu středisku, trenérům, jezdcům/jezdkyním, ale především celému mému týmu Jezdecké společnosti, pro všechny to bylo náročné, ale zvládli jsme to bez jediného zaskřípnuti,“ svěřila se ředitelka závodů Olga Šebková.

VIDEOREPORTÁŽ…

Připraveno bylo 9 soutěži, bezmála 150 přihlášených, dvě dopolední soutěže NEZÁVISLÉ KANDIDÁTKY DO LETOŠNÍCH VOLEB ing. Hany Aulické Jírovcové. Ve většině soutěži se na pohárových pozicích pozicích umístily domácí jezdkyně.

PARTNERY BYLY: Ústecký kraj, Equi Servis, Bulldog Gym Most – Lukáš Dundr, ing. Kamila Rybínová a ing. Hana Aulická Jírovcova – DĚKUJEME…

Autor: Vlasta Vébr
PR