ÚSTÍ NAD LABEM – O víkendu proběhlo Mistrovství ČR dorostu v Požárním sportu. I přes horké počasí dorazily na tribunu desítky fanoušků. Závodníkům popřál štěstí i primátor města Petr Nedvědický.
Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska ve spolupráci s Krajským sdružením hasičů Ústeckého kraje a Okresním sdružením hasičů Ústí nad Labem uspořádalo Mistrovství České republiky dorostu v Požárním sportu, které se konalo 1. – 3. července na Městském stadionu.
Mistrovství se účastnilo 15 družstev a 42 jednotlivců v každé kategorii, kteří se probojovali přes kola okresní a krajská až do kola národního.
FOTOGALERIE…
Na prvním místě v kategorii mladších dorostenců se umístili Pavel Bílek z SDH Uhlířské Janovice a Barbora Novotná z SDH Brod nad Tichou. V kategorii středních dorostenců to byli Šimon Šuba z SDH Milotice nad Bečvou a Anna Bendová z SDH Komárov. A ve starším dorostu Tomáš Novotný z SDH Jílovice a Adéla Šplíchalová z SDH Svatý Jiří.
Bohatou fotogalerii naleznete také ZDE:
Zdroj: Statutární město Ústí nad Labem – Magistrát města Ústí nad Labem