HZS Krimi Městská policie Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

DRAMA: Muž skončil po koncertě nabodnutý na železném plotě letního kina v Ústí nad Labem! Hasiči museli část plotu odstřihnout

ÚSTÍ NAD LABEM – Hlídka městských strážníků při kontrolní činnosti v centru města zaznamenala u horní brány letního kina v Ústí nad Labem dvojici mužů, která na ni mávala. Dvojice strážníkům sdělila, že poblíž na oplocení kina zůstal viset neznámý muž.

Ten se pokoušel po koncertu plot přelézt, při tomto pokusu se však na železný plot nabodl a uvízl. Hlídka se mu proto ihned vydala na pomoc. Dotyčný měl jednu z tyčí plotu zabodnutou v lýtku, byl při vědomí a před dalším zraněním mu pomáhala přidržováním skupinka dalších mužů.

Na místo byla ihned přivolána i záchranná služba a hasiči, kteří kus plotu odstřihli pomocí hydraulických nůžek. Následně se strážníky může naložili na nosítka, na kterých nešťastník zamířil do Masarykovy nemocnice k ošetření.

Zdroj: Městská policie Ústí nad Labem

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz