HZS Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

DRAMA: V opuštěné budově v Rožnově pod Radhoštěm se vážně zranil muž při airsoftové hře, kdy spadl do dvoumetrové hloubky

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Dvě jednotky hasičů vyjely včera před půl dvanáctou dopolední k záchraně osoby v objektu na ulici Ostravská v Rožnově pod Radhoštěm.

Na místě byla jako první místní dobrovolná jednotka. Ta ve spolupráci se zdravotníky vynesla zraněného muže z hloubky asi 2 metrů ve vanových nosítkách. Byl povolán vrtulník Letecké záchranné služby.

FOTOGALERIE…

Bylo zjištěno, že skupina osob provozovala v nezabezpečené a opuštěné budově airsoft. Pro neznalé se jedná o hru s vojenskou tématikou s reálně vypadajícími zbraněmi na plastové kuličky, vystřelované pomocí elektrického, plynového nebo ručního mechanismu. V zápalu boje muž spadl z výšky asi 8 metrů.

V závěru naší činnosti jsme pomohli s naložením zraněného muže do vrtulníku. Na místě zasahovala jednotka Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm a jednotka HZS Zlínského kraje stanice Valašské Meziříčí.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(RŽ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz