Finance Kultura Plzeňský Pomáháme Reklamy Školní okénko Sport Technika Tipy na výlet Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

NA TÁBOR S JV PRESS: Nabídka pro Vaše děti na letní dětský tábor Dráček – přihláška se slevou jen od nás…

HEDČANY – Redakce agentury JV press je mediálním partnerem neziskové organizace LDT Dráček z.s. Letní dětský tábor Dráček se nachází přibližně jeden kilometr od obce Hedčany v malebném údolí říčky Javornice cca 8 km od Kralovic na Plzeňsku. V okolí tábora je řada míst na výlety, např. zřícenina hradu Krašov, zřícenina hradu Krakovec, město Kožlany, rodiště Eduarda Beneše, nedaleko farma Hedecko u rybníka Vožehák, jenž náš tábor využívá ke koupání a vodním hrátkám.

Areál se skládá z hlavní budovy srubového typu, čtyř velkých chat, které využívá personál zajišťující chod tábora a dvaceti chatek k ubytování dětí, vedoucích a praktikantů. Chatky jsou čtyřlůžkové se společným sociálním zařízením suchého typu, sprchy s teplou vodou jsou umístěné v hlavní budově zvlášť pro chlapce, dívky. Pro sportovní využití je v areálu k dispozici venkovní bazén, dva stoly na stolní tenis, fotbálek, houpačky, ohniště a jídelna, ta je současně využívána jako klubovna.

Stravování je formou plné penze. Jídlo si dovážíme. Dále jsou dětem poskytovány svačiny a při náročnějším večerním programu druhá večeře. Po celou dobu je zajištěn pitný režim.

Při zajišťování všech pobytů pro děti, klademe důraz na složení výchovných pracovníků, kteří jsou proškolení a mají bohaté zkušenosti z práce s dětmi na dětských táborech. Kapacita letního tábora je 64 dětí ve věku od 5 do 15 let. Při každém pobytu dětí je připraven bohatý program, jeho základním kamenem je CTEH (celotáborová etapová hra) a dále např. olympiáda, diskotéky, táborové ohně, pouť, a jiné akce.

Pokud přihlásíte dítko a jste fanouškem agentury JV press.cz v přihlášce v kolonce – CHCETE NÁM JEŠTĚ NĚCO SDĚLIT VYPLNTĚ – FANOUŠEK JV PRESS a sleva Vám bude automaticky připsána…

Přihlášku můžete vyplnit na www.ldtdracek.cz v sekci On-line přihláška nebo přímo zde na tomto odkaze: ZDE

Cena po slevě 5 000,- Kč 4 500,- Kč sourozenci.

Veškeré informace o LDT Dráček naleznete zde: www.ldtdracek.cz

Autor: Korky