HZS Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů ZZS

DRAMA: Při požáru domu v Kostelanech na Kroměřížsku hasiči vysvobodili dezorientovaného muže z garáže, který tvrdil, že někoho zabil!

KOSTELANY – Dnes v noci zasahovalo u požáru v rodinném domě v Kostelanech na Kroměřížsku pět jednotek hasičů. Hlášení o požáru přijali hasiči v 2:33 hodin. Při provádění průzkumu uslyšeli, že za vraty garáže někdo volá o pomoc.

Vrata garáže hasiči uvolnili a pomohli muži ven. Ten jim sdělil, že někoho zabil. Dům hasiči proto prohledali, ale žádnou další osobu uvnitř nenašli. Vzhledem k tomu, že muž nějakou dobu pobýval v zakouřeném prostředí, ošetřili ho zdravotníci. Byl velmi dezorientovaný, proto byl odvezen k dalšímu ošetření do nemocnice.

FOTOGALERIE…

Požár byl uhašen 2 vysokotlakými proudy vody. Na místo požáru se dostavila policie a vyšetřovatel hasičů. Ve vyšetřování příčiny vzniku požáru a výše škody se bude pokračovat dnes v dopoledních hodinách.

Na místo požáru se dostavil řídící důstojník územního odboru HZS Uherské Hradiště.

U požáru zasahovaly jednotka HZS Zlínského kraje stanice Uherské Hradiště a jednotky dobrovolných hasičů obcí Nedakonice, Kunovice, Boršice, Kostelany nad Moravou.

Zdroj: HZS Zlínského kraje
(RŽ)

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz