Kultura Politika PR Reklamy Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

„Potřebujeme senátorku, která kope za náš region,“ tímto heslem zahájila kampaň do letošních voleb do Senátu Ing. Hana Aulická Jírovcová

MOST / ČESKO – „POTŘEBUJEME SENÁTORKU, KTERÁ KOPE ZA NÁŠ REGION“ – tímto heslem zahájila už koncem července svoji kampaň do letošních voleb do Senátu Ing. Hana Aulická Jírovcová.

Do letošních senátních voleb jde jako kandidátka NEZÁVISLÁ, znamená to, že jde tak zvaně sama za sebe.

Jednou z podmínek nezávislého kandidáta do senátních voleb je mít alespoň 1000 podpisů sympatizantů / oprávněných voličů volebního obvodu / z Mostecka. Mezi další podmínky patří například věk 40 let a zaplacená kauce,“ prozradila Ing. Hana Aulická Jírovcová.

FOTOGALERIE…

Do senátních voleb jde s heslem POTŘEBUJEME SENÁTORKU, KTERÁ KOPE ZA NÁŠ REGION s dodatkem ZNÁTE MĚ. „Poměrně dlouho jsem přemýšlela nad tím, jakým heslem/sloganem oslovit voliče/sympatizanty. To, že potřebujeme mít v Senátu osobnost, která bude tak zvaně kopat za náš region, osobnost, která bude naslouchat občanům, která má bohaté předešlé zkušenosti, třeba jako já z Poslanecké Sněmovny, která se v politice tak zvaně umí pohybovat, to je prostě pravda,“ podotýká nezávislá kandidátka do voleb do Senátu Ing. Hana Aulická Jírovcová.

Už nyní ji můžete sledovat na nejrůznějších místech Mostecka, také na Facebooku, Instagramu a na webu: aulicka-cz.webnode.cz.

Autor: Vlasta Vébr
PR