Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme senioři seniorka Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Policisté intenzívně pátrají po 77leté dezorientované seniorce z Benešovska. Neviděli jste ji někde?

CHRÁST NAD SÁZAVOU – Policisté intenzívně pátrají po 77leté seniorce z Benešovska, která byla naposledy viděna v sobotu ve 21:00 hodin. Žena trpí středně těžkou demencí, proto může být dezorientovaná a zmatená. Pokud ženu uvidíte, zavolejte na linku158.

Policisté z Benešova vyhlásili pátrání po pohřešované 77leté Ladislavě Veszprémiové z obce Chrást nad Sázavou na Benešovsku. Pohřešovanou naposledy viděl manžel  20. srpna 2022 ve 21:00 hodin. Její pohřešování oznámil včera 21. srpna 2022 a od té doby po ní pátrají policisté.

Seniorka trpí středním stupněm demence, proto může být dezorientovaná a zmatená. Pohřešovaná je asi 150 cm vysoká, hubené postavy a má šedé vlasy po ramena. Popis oblečení, které by mohla mít na sobe bohužel není znám, mohla ale odejít v černém kabátu. Viděli jste ji? Pokud ano nebo máte jakékoliv informace o tom, kde by se mohla pohybovat, sdělte je prosím na linku 158.

Zdroj: Policie ČR

 

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz