Kultura Sport Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: 3x Titul mistra republiky v K1 zůstal v Teplících

TEPLICE – Začátkem měsíce byl Leónidás Gym – Muay Thai Dubí na Mistrovství České republiky v K1 a kickboxu pořádané CSFU v Teplicích, nejsou to sice disciplíny na které jsme zvykli, ale proč to nezkusit.

Matej Šimůnek v semifinálovém zápase vyhrává KO kolenem v prvním kole a finále, dostal Matěj tvrdým direktem, za který schoval kop na hlavu soupeře do počítání a o chvilku později zapas končí také před koncem prvního kola. Milánek Gašperec vyhrává zlato vzdáním soupeře. Martin Nebřenský si poradil se soupeřem na body a bere třetí titul Mistra ČR . Šimon Verner se do semifinále probojoval na body a soupeř byl jednou počítán, v semifinále postoupil Šimon také na body a opět byl soupeř počítán, finálový zápas vyhrává Šimon také na body, ale ke konci zápasu udělal techniku, která se smí pouze v thajském boxu a několikrát zasáhl soupeře loktem a to ho bohužel připravilo o výhru a musel se spokojit s vicemistrem republiky.

Dále dva chlapci zkoušeli kickbox Petr Nguyen bral stříbro, kde mu vůbec neseděla pravidla a Jakub Ježek bohužel před nástupem do semifinále coural s kamarády u Galerie, když měl nastupovat do zápasu. Sice sprintoval do haly, ale tato chyba ho stála sílu a svůj postup do finále byl pryč, pak ho čekal ještě boj o 3 a 4 místo a to už si nedal Kuba vzít a vyhrává KO v prvním kole. A tím bere Bronz. Zkouška disciplín, které normálně nechodíme, dopadla super.

Původně byl na soutěž přihlášen i Tomáš Karel Barták ale ten se bohužel zranil na kempu a nemohl startovat. Děkuji chlapcům za dobrou reprezentaci klubu.

FOTOGALERIE…

Poděkování všem co nás podporují: NSA, Města Dubí, Teplice. Obce Proboštov a Novosedlice. Dále pak firmám Stavmart s.r.o., Grafstudio cz, shop Berem.cz , restaurace Rudolfka a Tenis Servis, v.o.s.

Po zdravotní stránce: Fyzioterapeut Jana Šimonová a Centrum sportovní medicíny Teplice, Norbert Bidrman LEGEARTIS academy .
Foto a Video: CSFU, Czechfighter.cz, K-Legendary production.

Děkuji za pomoc v přípravě: Radek Pastír, Radek Veselý a samozřejmě Sityodtong Boxing Camp, Pon Pramkhao Sityodtong, Yodbandit Sityodtong , Kru Toy Sityodtong Sriwaralak , Wara Sityodtong Sriwaraluck Děkuji Vám všem.

Kdo by měl zájem o skupinové nebo soukromé lekce Muaythai tak tréninky jsou pro dospělé a závodníky v Leonidas gym Dubí Pondělí od 18:30 , Středa od 19:00 a Neděle od 18:30, pro děti pak úterý a čtvrtek od 16:30 kde už mladí bojovníci mohou od 7-8 let.

Autor: Ladislav Horejs