dobrovolní hasiči HZS Kultura kulturní akce požární sport Pozvánka Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS společenská akce Sport Technika tip redakce Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

TIP REDAKCE: Tradiční výstup na zámeckou věž v Klášterci nad Ohří aneb hasičský víceboj TFA startuje právě dnes…

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – Již dnes můžete přijít podpořit závodníky, případně si sami zasoutěžit na jedné z nejtěžších hasičských soutěží víceboje TFA – Výstup na zámeckou věž v Klášterci nad Ohří. Nezapomeňte dorazit včas, začíná se v 10:00 hodin předáním ceny města!

Čeká nás již legendární 7. ročník Soutěže v hasičském víceboji TFA! Přijďte si vyzkoušet, jak těžké je být hasičem… A co víc, při zahájení soutěže bude předána Cena města panu Josefu Heroutovi.
Kde?
Zámek Klášterec nad Ohří
Kdy?
v neděli 18. září 2022
…a vše potřebné se dozvíte v propozicích, které naleznete ZDE:

Soutěžit se bude ve třech kategoriích. Trať se skládá ze silových disciplín, které se musí splnit v jednom čase.

Kategorie „A“ – je určena pro členy JSDH obce nebo podniku, příslušníky HZS ČR a zaměstnance HZSP.

Kategorie „B – muži“ – je určena pro prvních 10 přihlášených účastníků v den a místo konání závodu, závodník nesmí být členem JSDH, příslušníkem HZS ČR, zaměstnancem HZSP nebo členem SH ČMS.

Kategorie „B – ženy“ – je určena pro prvních 10 přihlášených účastníc v den a místo konání závodu, závodnice nesmí být členem JSDH, příslušníkem HZS ČR, zaměstnancem HZSP nebo členem SH ČMS.

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz