Krimi Městská policie Pátrání Policie Praha Školní okénko Složky IZS Střední škola Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

PÁTRÁNÍ: Kriminalisté pátrají po 16letém chlapci z Kladenska! Po hádce s rodiči utekl z domu

KLADENSKO – Kladenští kriminalisté pátrají po 16letém chlapci z Kladenska. Pohřešování policistům oznámila jeho matka, která svého syna viděla naposledy v sobotu 17. září, ve 13 hodin, na autobusové zastávce v Tuřanech.

Důvodem nevrácení se chlapce domů by mohla být předchozí hádka s rodiči. Šestnáctiletý mladík je vysoký asi 175 centimetrů, hubené postavy. Má krátké hnědé vlasy, hnědé oči a výrazným poznávacím markantem je jizva mezi očima. Na levé paži má tetování písmene X a čísla 0 o velikosti asi 5 centimetrů.

Na sobě by měl mít černé tepláky s bílými dvěma pruhy na bocích, tmavě zelenou mikinu s kapucí a s blíže nespecifikovaným velkým potiskem na hrudníku a černé boty s bílou podrážkou. U sebe by měl mít mobilní telefon, je ale nedostupný.

Pohřešovaný by měl užívat kromě léků na ADHD také antidepresiva, které ale neužívá. V minulosti vyhrožoval sebevraždou. U chlapce je pravděpodobné, že by se mohl pohybovat na území Prahy mezi svými kamarády.

Pokud Filipa uvidíte nebo víte, kde by se mohl nacházet, ozvěte se nám, prosím, na tísňovou linku 158, popřípadě kontaktujte jakoukoliv policejní služebnu. Děkujeme předem za spolupráci.

Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz