Královehradecký Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po 65letém muži z Jičína, který se nevrátil domů! Neviděli jste ho někde?

JIČÍNSKO – Policisté pátrají po 65letém muži z Jičína, který včera po poledni odešel z domova směrem k obci Ostružno a do současné doby se nevrátil. Pokud ho uvidíte, volejte 158. 

Od včerejšího večera pátrají policisté po 65letému muži, který včera kolem 13. hodiny odešel z Jičína směrem na Ostružno. Domů se měl vrátit kolem 20. hodiny, nicméně nedorazil.

Pohřešovaný je 180 cm vysoký, hubené postavy, chodí v předklonu, lehce nahnutý doprava. Má prošedivělé krátké vlasy. Na sobě měl černou turistickou obuv, černé rifle, béžovou šusťákovou bundu, pod ní modrý svetr, na hlavě měl čepici s kšiltem a filcem přes uši a batoh oranžové barvy. Podrobné informace o pohřešovaném naleznete zde. (V případě, že je odkaz neaktivní, byl muž již vypátrán.)

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný muž nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na lince 158.

Za pomoc děkujeme.

Autor: por. Ing. Eliška Pospíšilová Majerová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz