Auto-Moto Doprava HZS Královehradecký Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS smrtelná nehoda Technika tragická nehoda Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUALIZUJEME: Teprve osmnáctiletá řidička nepřežila na Trutnovsku náraz auta do stromu

TRUTNOVSKO – Dnes krátce po půl jedné odpoledne přijali policisté na lince 158 oznámení týkající se nárazu vozidla do stromu mezi Kocbeří a Komárovem na Trutnovsko.

Přivolaní policisté na místě zjistili, že 18letá řidička zřejmě nezvládla průjezd pravotočivé zatáčky, s vozidlem Seat vjela do protisměru a poté mimo komunikaci, kde následně narazila do stromu. Dívka na místě zemřela.

Na místo spěchali profesionální hasiči ze stanice Dvůr Králové nad Labem a JSDH Hajnice. Ve vraku auta zůstala zaklíněna jedna osoba, kterou hasiči vyprostili a předali do péče posádky ZZS. Na místě byl připraven i vrtulník letecké záchranné služby, osoba však na následky zranění na místě zemřela.

Hasiči zajišťovali místo události a po zadokumentování místa nehody pomohli s odstraněním následků události. Komunikace byla po dobu vyšetřování uzavřena a objízdné trasy byly vedeny přes Dvůr Králové nad Labem.

Příčiny a okolnosti této tragické dopravní nehody šetří trutnovští kriminalisté.

Autor: por. Pižlová Šárka, DiS.
a HZS Královéhradeckého kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz