Krimi Městská policie Pátrání Policie Praha Školní okénko Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Policisté aktuálně pátrají po 14letém chlapci z Brandýsa nad Labem! Neviděli jste ho někde?

BRANDÝS NAD LABEM – Policisté aktuálně pátrají po 14letém chlapci, kterého naposledy viděli rodiče včera ráno, když se večer vrátili domů, syn doma nebyl. Jeho pohyb byl odpoledne zaznamenán v Břeclavi. Viděli jste ho? Zavolejte na tísňovou linku158.

Aktuálně policisté pátrají po 14letém chlapci z Brandýsa nad Labem. Ten byl naposledy viděn včera ráno v 8:30 hodin rodiči v místě bydliště, poté jeho rodiče odjeli a když se ve večerních hodinách vrátili, syn se doma již nenacházel. Po rodičích chtěl, aby ho ráno před odjezdem vzbudili.

Z dosavadního šetření policistů bylo zjištěno, že se v odpoledních hodinách mohl pohybovat v Břeclavi, není vyloučeno, že má v úmyslu odjet do zahraničí.

Pohřešovaný je asi 185 cm vysoký, střední postavy, má krátké hnědé vlasy a hnědé oči. Zdánlivé stáří 15 – 17 let.

Pohřešovaný Jakub Lukeš by na sobě mohl mít šedé tepláky, modré tenisky značky Reebok a modrou bundu. Pokud chlapce uvidíte nebo máte jakékoliv informace o tom, kde se v současné době může pohybovat, sdělte je prosím na linku 158. Za pomoc s pátráním děkujeme.

Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz