Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Vysočina Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Policisté od včerejška intenzívně pátrají po pohřešovaném čtrnáctiletém chlapci ze Žďárska… Neviděli jste ho někde?

ŽĎÁRSKO – Pomozte policistům nalézt čtrnáctiletého chlapce ze Žďárska. Tomáš Starý má na sobě černou bundu, černé tepláky s růžovými prvky a na hlavě černý klobouk. Pokud ho někde spatříte, kontaktujte linku 158.

Mladík odešel včera v ranních hodinách z místa svého bydliště v obci u Velkého Meziříčí na Žďársku, zpátky se následně nevrátil a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Blízcí začali chlapce hledat sami, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se na policii. Policisté ihned po přijetí oznámení začali po pohřešovaném chlapci pátrat.

Mladík je vysoký přibližně 170 cm, štíhlé postavy. Má kratší hnědé vlasy. Při odchodu měl na sobě oblečenou černou bundu, černé tepláky s růžovými prvky a na hlavě černý klobouk.

Policisté po mladíkovi pátrají v širokém okolí obce a dalších místech, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohl chlapec nacházet.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se chlapec mohl nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

Další informace naleznete na níže uvedeném odkazu ZDE. Pokud je odkaz neaktivní, byla již osoba vypátrána.

Autor: por. Ing. Michaela Lébrová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz