Krimi LZS Městská policie Pátrání Policie senioři seniorka Složky IZS smutná zpráva Středočeský Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUALIZUJEME: Policisté odvolali pátrání po pohřešované 77leté houbařce z Mělnicka! Byla nalezena svědkyní v lese na Ústecku bohužel bez známek života

STŘEDOČESKÝ / ÚSTECKÝ KRAJ – Policisté odvolali pátrání po pohřešované 77leté ženě z Mělnicka, která včera odpoledne, kolem třetí hodiny, odešla z chaty v obci Medonosy na Mělnicku do přilehlých lesů na houby… Její tělo dnes nalezla v lese na Ústecku nalezla náhodná žena. Seniorka byla bohužel nalezena již bez známek života!

Policisté děkují této paní, ale také více jak osmi desítkám policistů a dobrovolných hasičů, letecké službě a dalším, kteří po ženě od včerejšího večera pátrali na Mělnicku.

Pohřešovaná žena trpěla sklerózou, jinak byla ale fyzicky poměrně zdatná, netrpěla žádnou nemocí ani nebrala léky. Mobilní telefon u sebe neměla. Po ženě pátraly od včerejšího večera desítky policistů nejen ze Středočeského kraje, ale i z Ústeckého a Libereckého. Do pátrání tak byla zapojena i Letecká služba PČR.

Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz