Krimi Městská policie Olomoucký Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ PÁTRÁNÍ: Olomoučtí policisté pátrají po vězni na útěku, který se nevrátil z vycházky

OLOMOUC – Olomoučtí policisté pátrají od včerejšího dne po hledaném vězni, který se nevrátil z povolené vycházky zpět do olomoucké vazební věznice, kde si odpykává výkon trestu odnětí svobody.

Po hledaném muži pátrají policisté od včerejšího dne z důvodu, že se nevrátil z povolené vycházky zpět do Vazební věznice Olomouc, kam se měl vrátit právě v neděli do 16. hodiny. Hledaný si zde odpykává výkon trestu odnětí svobody.

Hledaný byl prokazatelně naposledy viděn v sobotu 8. října v 16. hodin v momentě, kdy opouštěl bránu olomoucké vazební věznice. Muž není v ohrožení zdraví a života a není nebezpečný svému okolí. Hledaný měří okolo 170 cm, je středně hubené postavy, má krátké rovné prošedivělé hnědé vlasy a hnědozelené oči. Dále má oválný obličej, zúžený k bradě, se silným dolním rtem. Popis oblečení není znám.

„Prosíme občany, kteří by muže někde viděli, nebo by věděli, kde se zdržuje, aby prosím, ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu, nebo volali na bezplatnou telefonní linku 158. Za spolupráci děkujeme.“ (por. Bc. Petra Vaňharová, tel. 725 277 979)

Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz