Auto-Moto Doprava HZS Krimi LZS Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

OBRAZEM: Na Kladensku se střetl kamion, dodávka a osobní automobil! Při vážné nehodě se zranili tři lidé

KLADENSKO – Vážná dopravní nehoda nákladního vozidla, dodávky a osobního automobilu zastavila na několik hodin provoz na novém obchvatu Slaného na silnici č. 16 v prostoru křižovatky s vedlejší silnicí mezi obcemi Luníkov a Hobšovice na Kladensku.

Operační důstojník k události vyslal jednotky HZS Kralupy nad Vltavou a Slaný a SDH Zlonice. Z kladenské stanice vyjel kromě velitele čety také vyprošťovací automobil, který ale nebyl na místě potřeba, takže byl z cesty odvolán. Těžce zraněný řidič dodávky byl po nezbytném ošetření transportován vrtulníkem do Ústřední vojenské nemocnice v Praze.

FOTOGALERIE…

Další dvě osoby s lehčím poraněním převezly posádky zdravotnické záchranné služby do slánské nemocnice. Vzhledem k očekávanému delšímu zásahu odeslal velitel dobrovolnou jednotku na zálohu stanice HZS Slaný.

Hasiči zajistili všechna vozidla proti vzniku požáru a po odvozu zraněných spolupracovali při vyšetřování nehody s policií, která událost dokumentovala i pomocí dronu. Po příjezdu odtahové služby pomohli s naložením dodávky a osobního vozu. Na závěr se s přivolanou četou silničářů podíleli i na úklidu místa nehody. Zásah byl ukončen krátce po 13. hodině, chvíli poté policie obnovila provoz.

Zdroj: HZS Středočeského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz