Auto-Moto Doprava HZS Krimi Liberecký Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

TRAGÉDIE: Po čelním střetu dvou aut u Nového Boru na Českolipsku zemřela řidička jednoho z nich

ČESKOLIPSKO – Včera večer krátce po půl sedmé hodině policisté na lince 158 oznámení o dopravní nehodě na silnici první třídy číslo deset u Nového Boru v úseku mezi odbočkou na obec Svor a křižovatkou do Nového Boru, Děčína a České Lípy.

Na základě prvotního šetření došlo z dosud nezjištěných příčin k čelnímu střetu dvou osobních motorových vozidel, ve kterých cestovali řidiči bez spolujezdců. Oba po tomto střetu zůstali ve vozech zaklínění. Řidička jednoho z vozidel bohužel utrpěla zranění, kterým na místě dopravní nehody podlehla.

Zraněný řidič druhého vozidla byl převezen do liberecké nemocnice a charakter jeho zranění i doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření. Vzhledem k jeho zranění u něj policisté neprovedli dechovou zkoušku a vyžádali si odběr jeho krve v nemocnici.

FOTOGALERIE…

Na místě zasahovaly jednotky hasičů ze stanice HZS Česká Lípa a dále dobrovolné jednotky měst Nového Boru a Cvikova.

Vzhledem k probíhajícímu šetření byla silnice č. I/9 v uvedeném místě zcela uzavřena. Veškeré okolnosti celé tragické události i nadále na místě šetří policisté z Dopravního inspektorátu v České Lípě a českolipští kriminalisté.

Autor: nprap. Dagmar Sochorová
Foto: HZS Libereckého kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz