Kultura kulturní akce společenská akce Technika tip redakce Tipy na výlet Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

NAPSALI JSTE NÁM: Vernisáž prodejní výstavy fotografií Sáry Saudkové v Klášterci nad Ohří se během chvilky změnila v talk show

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – Café Kelly v Klášterci nad Ohří hostilo ve středu vernisáž výstavy fotografií Sáry Saudkové. Jen pár hodin před začátkem slyšela kurátorka výstavy Romana Parmová od Sáry Saudkové, že bohužel do Klášterce nad Ohří nepřijede a to z důvodu nemoci.

„Už podle hlasu bylo slyšet, že Sáře opravdu není dobře, chápala jsem to tedy, ale hned jsem začala přemýšlet, jak to bez ní vymyslím,“ prozradila Romana Parmová.

Mezi pozvanými hosty byl MAN OF THE YEAR 2022 Dominik Chabr a moderátor a herec Vlasta Vébr. Ten, když zjistil vážnost situace ani na vteřinu neváhal a celé to bravurně vymyslel. Krátce po 17:00 hodině vernisáž začala, přítomní se onu nelichotivou informací dozvěděli, stejně tak i to, že výstava je prodejní a potrvá do konce roku. Pak už byl dán časový prostor k prohlídce fotografií.

Mezitím ochotný personál CaféKelly připravil stůl pro Dominika Chabra, který se měl přítomným jen podepisovat. Zvědavost některých žen zapříčinila, že z autogramiády se plynule přešlo k neplánované talk show. Dominik trpělivě odpovídal na otázky a nešetřil úsměvy.

FOTOGALERIE…

Kdo chtěl mohl se samozřejmě vyfotit. Protože panovala příjemná uvolněná atmosféra, loučení nastalo až po skoro dvou hodinách.

„Měl jsem být sice jen hostem vernisáže, ale když jsem slyšel, že Sára nedorazí, ani minutu jsem neváhal a na improvizovaný program přistoupil. Věděl jsem, že s Vlastou Vébrem se to s přehledem zvládne,“ s úsměvem na tváři prozradil Dominik Chabr.

VELKÝ DÍK PATŘÍ CAFÉKELLY A VŠEM, KTEŘÍ NA VERNISÁŽ DORAZILI.

Autor: Vlasta Vébr
TVoje pauza